Sedamdesetak građana na predavanju „Kako živjeti? Za što kvalitetniji i dulji život“
Sedamdesetak građana našega kraja svih dobi, među kojima je bilo i djece, u petak je, 23. ožujka, u prostorijama bednjanske škole saslušalo zanimljivo predavanje na temu „Kako živjeti? Za što kvalitetniji i dulji život“.


