Načelnik Poljak potpisao ugovor o dodjeli bespovratnih 2,7 milijuna kuna za sanaciju klizišta aktiviranih potresom
Ministarstvo gospodarstva i održivog razvoja Općini Bednja dodijelilo je bespovratnih 2,7 milijuna kuna za sanaciju četiriju klizišta čija je aktivacija direktno povezana s potresom koji je prošle godine pogodio dijelove Hrvatskog zagorja i potaknuo dodatnu eroziju tla. To je službeno potvrđeno u petak kada je načelnik Damir Poljak u Ministarstvu potpisao ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava.


