Rezultati 20. malonogometnog turnira „Tri hrvatska viteza“

Objavljeno 25.07.2017.

Evo i informacije o sportskom dijelu jubilarnog 20. memorijalnog turnira „Tri hrvatska viteza“ koji je u petak i subotu, 21. i 22. srpnja, u Cvetlinu održan u organizaciji UŠR Cvetlin. 

Prvoga dana održan je juniorski turnir, a na natjecanju koje su organizirale i vodile mlade snage UŠR Cvetlin sudjelovalo je 9 ekipa iz bliže i dalje okolice. 

Mladi nogometaši natjecali su se u 3 skupine, da bi na kraju u trokružnom odigravanju finala sudjelovale ekipe LESKOVEC, 0 PROMILA i MAČEK TRANSPORTI.

Konačni poredak: 

  1. 0 PRMILA Klenovnik
  2. LESKOVEC (Slovenija)
  3. MAČEK TRANSPORTI Žarovnica

Uz pehare i novčane nagrade za prva tri mjesta, nagrađen je  najbolji strijelac - Vlado Marić iz ekipe 0 PROMILA te najbolji golman - Ivan Divjak iz iste ekipe. 

Sportski dio seniorskog turnira odigran je u subotu, 22. srpnja. Ukupno je sudjelovalo 16 ekipa  i to: 

„LEARTA“- Ivanec ,“UŠR VIŠNJICA“-Višnjica, “STAMPEDO“- Cvetlin , “CVET-LINA d.o.o., GRADITELJSTVO CVILKO –Jesenje , „CENTAR ŠKUDAR“-Novi Golubovec, „DVD CVETLINI“ –  Cvetlin „STILL TRANSPORTI- Zlogonje,  „TERASA CB„- Rače (Slovenija), „ UŠR CVETLIN“- Cvetlin, „ŽAROVNICA“-Žarovnica, „CRVENA RUŽA“ – Bednja i „ BRANITELJI“- Bednja, „ŠD REMETINEC“- Remetinec , „ALL-STAR Team“- Vrbno, „DRVODJELAC“- Ivanec   i  „L. ŠURIĆ“ - Koprivnica

Polufinale:

  • DRVODJELAC-  CVET-LINA   0:1
  • LEARTA – ŠD REMETINEC      1:0
  • Za treće mjesto: ŠD REMETINEC – DRVODJELAC 0:3
  • Za prvo mjesto: CVET-LINA – LEARTA   2:0

Poredak:

  1. CVET-LINA d.o.o., GRADITELJSTVO CVILKO 
  2. LEARTA
  3. DRVODJELAC

Najboljim golmanom proglašen  je  Danijel Končevski iz ekipe Cvet-lina i Graditeljstvo Cvilko, dok je  najbolji strijelac turnira Ivica Smiljanec iz  ekipe Žarovnica, s postignuta 3 gola.

Sastav pobjedničke ekipe CVET-LINA d.o.o., GRADITELJSTVO CVILKO: Josip Cvilko, Filip Janžek, Nikola Korenić, Miljenko Kunštek, Damir Ferček, Filip Merlin, Dado  Dlesk, Marko Pavić, Denis Švaljek, Danijel Končevski.

Sastav drugoplasirane ekipe LEARTA: Saša Oreški, Tomica Korpar, Damjan Habrun, Mario Belcar, Filip Hanžić, Ivan Josipović, Nikola Kolarek, Darko Jagić, Tomislav Jagić, Jasmin Martinčević, Ivan Geček.

Sastav trećeplasirane ekipe DRVODJELAC:  Dejan Rogina, Mario Hogge, Marko Maloić, Mario Pintarić, Krunoslav Pečevski, Jurica Maloić, Emilio Gotal, Marko Huđ  i Denis Kljunić.